Майстер клас Від задуму до зйомки

Майстер клас “Відеомонтаж+звук”

Зйомки – це відповідальний, творчий і насичений процес. Якість знімального процесу залежить від покрокового  підготовчого періоду, це і є творчість. Проте слід знати, що це, перед усім, технологія. Вона має свої значні н’юанси. Щоб отримати максимум від зйомки, яку запланували – приділяємо увагу підготовчому періоду. А хто краще може поділитися цими знаннями як не кінорежисер ,який знаходиться у підготовчому періоді ігрового кіно!

У програмі:

  • Сценарій. Розкадровка.
  • Зйомка.Світло.
  • Монтажно-тонувальний період.

Приходь до нас і знімай кіно !!!!

Дата: 07 лютого 2021 року, о 16:00
Тривалість: 2 години
Максимальна кількість учасників: 10
Вік: з 14 років
Вартість: 200 грн (студійцям TheatreRoom безкоштовно)

Майстер клас Відеомонтаж+Звук

Практичний майстер клас “Відеомонтаж+звук”
А чи знаєте ви про силу кіномонтажу ?
Монтаж не менш важливий  знімального процесу!
Саме монтаж  здатний надати фільму потрібний ритм і атмосферу зробити із комедії драму, а із фільму повноцінний кліп,зіпсувати або навпаки витягнути гру актора!

На нашому МК ви дізнаєтесь:

  • Як заявився монтаж
  • Які бувають крупності
  • Що таке розкадровка і навіщо її малюють
  • Основні прийоми монтажу
  • Що таке паралельний, перехрестний, психологічний, внутрішньокадровий і тд. монтаж
  • Як звук формує реальність у кіно
  • Який сценарій написав Таніно Гуера за 10 секунд. 

На нашому МК ми не тільки розглянемо теоретичні питання, а й кожен  самостійно змонтує  історію з картини відомого художника! 
Приходь до нас і знімай кіно !!!!

Дата: 13 вересня 2020 року, о 16:00
Тривалість: 3 години
Максимальна кількість учасників: 10
Вік: з 14 років
Вартість: 500 грн (студійцям TheatreRoom знижка 50%)

Дядя Саша м'ясник

Ти безтурботний і щасливий, тобі 10 років, у тебе все добре та інше добре ти не знаєш, поки одного разу не знаходиш батьківські порнокарти. І так починається твоэ доросле життя…
Дії розгортаються в квартирі средньостатистичної сім’ї, коли бурхливі 90-ті вриваються в життя порядної людини, руйнуються півстолітні цінності і «раптом можна стало все (але не всім)». З’являється вільна, відкрита любов, якої вчили соромитися, а правильний спосіб виховання «порядної» особистості та осередка суспільства – це покарання. Самопожертва не має цінності, а нездійсненні мрії атакують в передчутті існування чогось кращого, десь там, у когось там. Коли просто хочеться коли і кросівок, а не ось це все.

Вистава йде російською мовою.
Адреса: вул. Хмельницького 42/32

Початок о 20:00

Майстер-клас Аліни Рашко

Вас цікавить сучасний, перформативний театр?
Тоді запрошуємо на майстер класс від Аліни Рашко – співзасновниці Майстерні Живого Театру “ГлибинА”, авторка і ведуча курсу “Театральна педагогіка”, професійна актриса (Карпенка-Карого, майстерня О.М.Шаварського), викладачка театрального мистецтва для дітей та дорослих з 2009 року, режисерка, перформер, учасниця міжнародних театральних фестивалів .Авторка та куратор ка молодіжних творчих проектів: “Практикум сучасного театру”, Лабораторія “Театр та медіа-арт мистецтво”, перформативне дослідження “Точка О” та ін. Дослідниця перформансу та просторового театру. В роботі використовує техніки і практики М.Чехова, Ж. Лекока, Р. Шехнера, Р.Лабана та ін.

Участь коштує 200грн , для студентів TheatreRoom – безкоштовно.
Майстер клас буде проходити за адресою вул. Ділова 22

Початок о 19:00